Konfigurátor rámu

Konfigurátor je on-line webový nástroj pro výrobu vašeho obrazového rámu včetně příslušenství a tisku.

Návod k použití

Sklo Clarity 110x160cm, 2mm 70%UV protekce, 1,76m2

2 921,00 Kč

(2 921,00 Kč / m2)

S DPH
Nejpoužívanější rámařské sklo 99% propustnost, < 1% odraz . Cena je za m2, přesnou cenu určíte zadáním Vámi požadovaného rozměru zadejte do kofigurátoru.
Počet

Sklo, které má po obou stranách pokovenou slabou vrstvu. Umožňuje prostupnost širokého barevného spektra. Sklo má pouze 70% UV blokace, není tudíž konzervační. Má však 99% prostupnost světla a odraz světla menší než 1%. Pokud zvolíte pro rámování tento typ skla zákazník bude sklo doslova hledat. Rozměr tabule 110cm x 160cm.
Sklo1
13 ks/m

Popis použití Konfigurátoru

Na začátku musím vědět, zda budu chtít zarámovat svou vlastní vytisknutou fotografii, nebo budu chtít fotografii nechat vytisknout ze svých dat, která mám ve svém mobilu, PC, tabletu apod.

Pojďme si ukázat oba příklady:

Příklad 1.

Mám doma složené puzzle a chci si je pověsit na zeď.  

  1. Obraz si metrem přesně změřím a zjistím, že rozměr puzzlí je 600 x 400 milimetrů. Do pole obraz zadám tento rozměr s přidanou 2 mm tolerancí, tzn. 602x402 milimetrů. 
  2. Pasparta. Pasparta je papírový výřez vyplňující prostor mezi obrázkem a rámem zpravidla 5cm široký. V tomto případě ho mohu vynechat.  
  3. Rám. Vyberu si jednu z lišt. Konfigurátor mi okamžitě zobrazí, jak můj budoucí rámeček vypadá.

    Tip:

    Pokud mi tento náhled na rám nestačí, mohu se ještě na lepší detail lišty podívat na webu v kategorii Obrazové lišty. Jednoduše zkopíruji toto číslo rámu a zadám do vyhledávacího pole webu (vyhledat v katalogu). Zde najdu všechny podrobné informace o rámu: šířku, výšku, dokončení a skladovou dostupnost.

  4. Sklo. V tomto případě sklo být nemusí. Pokud chci, aby obraz co nejdéle vydržel, zvolím si buď plexisklo, nebo sklo. 
  5. Doplňky. Zde si mohu vybrat závěs, lepenku na olep a zadní desku pro nalepení a následné zpevnění puzzlí. 

Celá objednávka je tím hotova a vidím cenu bez daně. 

Příklad 2.

Mám v telefonu spoustu fotek a jednu z nich bych si chtěl nechat vytisknout a zarámovat. 

Celý postup je stejný jako v předchozím Příkladu 1. Rozdíl spočívá v tom, že ještě před zvolením rozměru OBRAZ musím fotografii nahrát do konfigurátoru přes pole Vybrat soubor a  NAHRÁT. Zde si mohu vybrat, zda chci obrázek vytisknout na plátno, nebo na pěnovou desku.