Máme pro Vás pár tipů na rámování obrazů

Buďte kreativní a originální ve svých představách, co všechno lze díky rámům pověsit na zeď.

Pokud nejste vyznavači tuctového nákupu v obchoďáku a chcete mít doma originalitu, pak jste na těch správných stránkách.

Rozhlédněte se ve vašem okolí a vytipujte si svého rámaře. Uvidíte, že pokud budete s jeho službami spokojeni, bude brzy ve vašem mobilu zapsán jako každý jiný živnostník. Věřte tomu, že v tipech je uvedena jenom nepatrná část toho, co si na nás zákazníci při rámování vymysleli či vymýšlejí. Např. dětské botičky, bankovky (současné tisícikoruny jako dárek svatebčanům), zahraniční (vzpomínka cestovatelů), historické (sběratelé), dále  doutníky, golfové hole s míčky, dokonce i prezervativ se sloganem: "V nouzi rozbij sklo!"….atd.

Nejnovější trendy vedou zase ke strohosti, volnosti a jednoduchosti v bydlení. V interiéru nachází více místa sklo, surové železo, nerez. Digitalizace umožňuje přenést na zeď prakticky cokoliv. Designéři, bytový architekti i jednotlivci nás tudíž využívají při řešení svých aplikací. Zejména hledají vhodný motiv např. abstraktních obrazů, které potřebují vytisknout, laminovat nebo zafixovat na napínací rámy

. Patříte-li k nim i Vy, neváhejte nás kontaktovat.

Hledáte nejnižší cenu? Ta se nemusí vždy vyplatit. Příliš nízká cena může znamenat nejen šedý původ materiálů, ale také nekvalitní služby.

Tipy co lze všechno zarámovat od A do Z

A - akvarely

B - bankovky

C - cedule, certifikáty

D - diplomy, dresy

E - eposy, erotika

F - fotografie

G - grafika

H - hologramy, 3D

I - Ikony

J - jídelní lístky

K - kuriozity, keramika

L - lístky, lejstra

M - mapy

N - numismatika

O - oleje

P - plakáty

R - reprodukce

S - spisy, písemnosti

T - trička, tabla

U - ubrousky

V - vstupenky

Z - zrcadla