Filtrovat podle

Barevné dokončení

Barevné dokončení

Přesná šířka profilu

Přesná šířka profilu

Přesná výška profilu

Přesná výška profilu

Výška polodrážky

Výška polodrážky

Lišty a rámy

Vyberte si z nabídky rámů, která vás osloví uměleckým zpracováním. Lišty a rámy našeho dodavatele, výrobce LARSON-JUHL, jsou vyrobeny v ČR z vybraného masivu českého dřeva. Výrobce splňuje přísná pravidla trvale udržitelného rozvoje a šetrné těžby dřeva. Splňuje certifikace PEFC a FSC potvrzující původ a ekologické standarty postupu při těžbě dřeva. Podobné přístupy vyžaduje náš dodavatel lišt a rámů i od svých subdodavatelů.

Pečlivě vybraný obrázek může přidat uměleckou vizáž místnosti nebo radostně připomínat členy rodiny a vaše blízké. Dobře zvolený rám laděný s obrazem upoutá vždy pozornost, zdobí místnost a charakterizuje vaši osobnost. Když vstoupíte do místnosti s vkusně umístěnými rámečky, můžete se cítit skvěle a pohodově a návštěvníci si jistě všimnou jedinečnosti a originality. Obrazové rámy však musí být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a měly by být přizpůsobeny designu místnosti, v které jsou umístěny. V opačném případě nebudou mít takový vliv, který si přejete. Nyní přichází na místo www.ramovaniobrazu.cz

Zde v aplikaci www.ramovaniobrazu.cz zvolíte přesnou obrazovou lištu, velikost v milimetrech, styl a materiál rámečku, který požadujete. Doporučujeme přesně zaměřit svůj obrázek a přidat 2-5 mm toleranci. Měli byste rozumět tomu, co objednáváte. Nezapomeňte prosím, že jakýkoliv vyráběný rámeček pořízený na míru se provádí podle vašich přesných specifikací a není možné ho vyměnit či reklamovat z důvodu chybného rozměru.

Objednávání online na www.ramovaniobrazu.cz je perfektní volbou pro velkou většinu jednoduchých rámovacích prací. Není to však správná volba, pokud jste si přečetli všechny pokyny a stále si nejste jisti, co dělat, nebo pokud je vaše rámování individuálně složité. Můžeme vám nabídnout základní rady a zkušenosti po mailu či telefonu, ale nemůžeme vám fyzicky změřit Váš obrázek a nemůžeme vám nabídnout radu specifickou pro váš požadavek. Pokud si nejste jisti, dejte prosím své umělecké dílo k renomovanému místnímu rámaři, který má zkušenosti, pomůže vám.

Lišty a rámy

Existuje 946 produktů.

Zobrazení 1-21 z 946 položek

Aktivní filtry