Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Barevné dokončení

Barevné dokončení

Přesná šířka profilu

Přesná šířka profilu

Výška polodrážky

Výška polodrážky

Kolekce

Kolekce

Lišty a rámy

Zde v aplikaci www.ramovaniobrazu.cz zvolíte přesnou obrazovou lištu, velikost v milimetrech, styl a materiál rámečku, který požadujete. Doporučujeme přesně zaměřit svůj obrázek a přidat 2-5 mm toleranci. Měli byste rozumět tomu, co objednáváte. Jakýkoliv vyráběný rámeček pořízený na míru se provádí podle vašich přesně zadaných rozměrů a není možné ho vyměnit či reklamovat z důvodu chybného rozměru.

Vyberte si z nabídky rámů, která vás osloví uměleckým zpracováním. Lišty a rámy našeho dodavatele, výrobce LARSON-JUHL, jsou vyrobeny v ČR z vybraného masivu českého dřeva. Výrobce splňuje přísná pravidla trvale udržitelného rozvoje a šetrné těžby dřeva. Splňuje certifikace PEFC a FSC potvrzující původ a ekologické standarty postupu při těžbě dřeva. Podobné přístupy vyžaduje náš dodavatel lišt a rámů i od svých subdodavatelů.

Pečlivě vybraný obrázek může přidat uměleckou vizáž místnosti nebo radostně připomínat členy rodiny a vaše blízké. Dobře zvolený rám laděný s obrazem upoutá vždy pozornost, zdobí místnost a charakterizuje vaši osobnost. Když vstoupíte do místnosti s vkusně umístěnými rámečky, můžete se cítit skvěle a pohodově a návštěvníci si jistě všimnou jedinečnosti a originality. Obrazové rámy však musí být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a měly by být přizpůsobeny designu místnosti, v které jsou umístěny. V opačném případě nebudou mít takový vliv, který si přejete. Nyní přichází na místo www.ramovaniobrazu.cz

Objednávání online na www.ramovaniobrazu.cz je perfektní volbou pro velkou většinu snadného rámování. Není to však správná volba, pokud jste si přečetli všechny pokyny a stále si nejste jisti, co dělat, nebo pokud je vaše rámování individuálně složité. Můžeme Vám nabídnout základní rady a zkušenosti po e-mailu či telefonu, ale nemůžeme vám fyzicky změřit Váš obrázek a nemůžeme vám nabídnout radu specifickou pro Váš požadavek. Pokud si nejste jisti, dejte prosím své umělecké dílo k renomovanému místnímu rámaři, který má zkušenosti, pomůže Vám.

Lišty a rámy

Aktivní filtry