Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Barevné dokončení

Barevné dokončení

Přesná šířka profilu

Přesná šířka profilu

Výška polodrážky

Výška polodrážky

Kolekce

Kolekce

Lišty a rámy

V kategorii LIŠTY a RÁMY  lze zvolit konkrétní obrazovou lištu a nakoupit ji v metráži (1 tyč= 3 m), nebo přímo zhotovený rám na míru a to již složený nebo nařezaný pouze na jednotlivá ramena, políčko kompletace.

Důrazně Vám doporučujeme, přesně si změřit svůj obrázek (fotku, malbu apod.) a následně přidat cca 2-5 milimetrů toleranci. Nápověda zde. Je skutečně velmi podstatné, aby zákazník rozuměl tomu, co objednává. Rám neobsahuje žádné ostatní komponenty jako sklo ,zadní část nebo závěs. Rovněž mějte na paměti, že jelikož jsou rámečky vyráběné na míru a dle Vašich zadaných rozměrů, není tedy možné jej reklamovat či vyměnit, z důvodu špatného rozměru.

Budeme velmi potěšeni, pokud si vyberete z nabídky lišt a rámů, kterými náš obchod disponuje. Věříme, že Vás tyto rámy osloví nejen svým jedinečným – uměleckým zpracováním, ale především tím, že jsou vyráběné ručně v České republice, a to z vybraného masivu českého dřeva. Výrobcem je společnost Larson-Juhl s.r.o. (dříve LIRA, obrazové rámy a lišty, a.s.), jež je členem skupiny  Larson-Juhl. Výrobce splňuje přísná pravidla trvale udržitelného rozvoje a šetrné těžby dřeva, včetně certifikace PEFC a FSC potvrzující původ a ekologické standardy postupu při těžbě dřeva. Podobné přístupy vyžaduje náš dodavatel lišt a rámů i od svých subdodavatelů.

 Důkladně vybraný rámeček bezpochyby dodá Vašemu interiéru uměleckou vizáž či připomene radostné chvíle prostřednictvím odborně zarámované fotografie, na které jsou zvěčnění členové Vaší rodiny či blízcí. Vhodně zvolený rám dodá fotografii nebo jinému uměleckému dílu život a nadto vždy upoutá pozornost. Obrazy obecně zdobí místnosti, charakterizují osobnosti… Pokud Vy nebo Vaši návštěvníci vstoupíte do místnosti, která je vybavená vkusně umístěnými rámečky, budete se cítit dokonale příjemně a pohodově. Taktéž Vaše návštěva ocení jedinečnost a originalitu, se kterou jste si místnost vybavili. V případě zvolení nevhodného rámu či jeho špatné velikosti bude výsledný efekt přesně opačný.

 Vytvoření objednávky na internetovém portálu www.ramovaniobrazu.cz je perfektní volbou, pakliže zákazník ví, co chce. Není to však ideální volba, pokud si nejste jisti co dělat nebo pokud je Vaše rámování individuálně složité. V tomto případě je nejlepší kontaktovat rámaře ve Vašem okolí a navštívit ho osobně. Můžeme Vám nabídnout základní rady po e-mailové či telefonické komunikaci, ale pochopitelně Vám nemůžeme změřit obrázek a poskytnout tak objektivní, správnou a specifickou radu přímo pro Váš požadavek.

Lišty a rámy

Aktivní filtry