Filtrovat podle

Barevné dokončení

Barevné dokončení

Přesná šířka profilu

Přesná šířka profilu

Přesná výška profilu

Přesná výška profilu

Výška polodrážky

Výška polodrážky

Obrazové lišty

Pokud jste došli až sem, víme, že obraz či fotografie je pro Vás uměleckým dílem a tak se k němu chcete i zachovat, proto hledáte kvalitu a promyšlený design. Vyberte si z nabídky rámů, která Vás osloví uměleckým zpracováním. Lišty a rámy našeho dodavatele, výrobce LIRA jsou vyrobeny v ČR z vybraného masivu českého dřeva. Výrobce splňuje přísná pravidla trvale udržitelného rozvoje a šetrné těžby dřeva. Splňuje certifikace PEFC a FSC potvrzující původ a ekologické standarty postupu při těžbě dřeva. Podobné přístupy vyžaduje náš dodavatel lišt a rámů i od svých subdodavatelů.

Pečlivě vybraný obrázek může přidat uměleckou vyzáš místnosti nebo radostně připomínat členy rodiny a Vaše blízké. Dobře zvolený rám laděný s obrazem upoutá vždy pozornost, vyzdobuje místnost a charakterizuje Vaší osobnost. Když vstoupíte do místnosti s vkusně umístěnými rámečky, můžete se cítit skvěle a pohodově a návštěvníci si jistě všimnou jedinečnosti a originality. Obrazové rámy však musí být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a měli by být přizpůsobeny designu místnosti v které jsou umístěny. V opačném případě nebudou mít takový vliv, který si přejete. Nyní přichází na místo www.ramovaniobrazu.cz

Zde v aplikaci www.ramovaniobrazu.cz zvolíte přesnou obrazovou lištu, velikost v milimetrech, styl a materiál rámečku, který požadujete. Doporučujeme přesně zaměřit svůj obrázek a přidat 2-5 mm toleranci. Měli byste rozumět tomu co objednáváte. Nezapomeňte prosím, že jakýkoliv vyráběný rámeček pořízený na míru se provádí podle Vašich přesných specifikací a není možné ho vyměnit či reklamovat z důvodu chybného rozměru.

Objednávání online na www.ramovaniobrazu.cz je perfektní volbou pro velkou většinu jednoduchých rámovacích prací. Není to však správná volba, pokud jste si přečetli všechny pokyny a stále si nejste jisti, co dělat, nebo pokud je vaše rámování individuálně složité. Můžeme vám nabídnout základní rady a zkušenosti po mailu či telefonu, ale nemůže vám fyzicky změřit Váš obrázek a nemůžeme vám nabídnout radu specifickou pro Váš požadavek. Pokud si nejste jisti, dejte prosím své umělecké dílo k renomovanému místnímu rámaři, který má zkušenosti, pomůže Vám.

Obrazové lišty

Existuje 1081 produktů.

Zobrazení 1-21 z 1081 položek

Aktivní filtry