Velkoformátový tisk Vašich fotografií na plátno i na papír

Vyrobte si nyní Váš obraz on-line v našem konfigurátoru.

 

HP DESIGNJET Z6100ps je pigmentová tiskárna s rozlišením až 2400 dpi a formátu šíře role 1524 mm určená především na luxusní tisky s požadavkem na nejvyšší hodnotu dpi - mapy, umělecké tisky (papíry, plátna), nejkvalitnější (z hlediska rozlišení) prezentační a reklamní panely, backlit fólie, plakáty.

Díky tomuto tisku budou Vaše obrazy věrné desítky let.

Fotorealistický pigmentový tisk - s inkousty ředěnými vodou

Technologie pro tisk s velmi vysokým rozlišením a extrémně velkými nároky na kvalitu umožňující fotorealistickou kvalitu tisku s UV odolností v interiéru až 200 let. Tento tisk je vhodný především na výrobu nejexkluzivnějších reklamních a prezentačních panelů, tisk uměleckých fotografií (především díky vynikajícímu podání černobílých barev) a reprodukcí (umělecké papíry, plátna, dekorační látky apod.). Vyniká velkým barevným gamutem (rozsahem barev), který je generován osmibarevným (C, M, Y, K lesk, K mat a LC, LM, LIGHT GRAY) inkoustovým systémem a vysokou věrností barev, která je dána přítomností spektrofotometru, který měří a kalibruje (míchá) barvy.

Charakteristické produkty:

  • reprodukce, obrazy či dekorace tištěné na Canvas, neboli imitaci malířského plátna
  • reprodukce, obrazy či dekorace tištěné na umělecké papíry
  • dekorace, prezentační stěny tištěné na speciální látky
  • špičkové černobílé i barevné fotografie pro náročnou klientelu
  • PVC samolepící fólie s laminací určené pro dlouhodobé použití v interiéru (showroomy, kanceláře, prezentační a jednací místnosti, prezentační tabule atd.)
  • plakáty vysoké tiskové kvality ve vysokém počtu zhotovené v krátkém termínu

Velkoformátový tisk Vašich fotografií, pláten nyní nabízíme jako ucelenou  kombinaci služeb od samotného dodání snímku z digitálního média až po hotový obraz, a to včetně rámu.

  • Vytvořte si ze svých vlastních snímků obrazy!
  • Sháníte-li něco konkrétního, např. fotku rozhodčího, medvěda, či Eiffelovky, seženeme ji, vytiskneme ji, pověsíme ji.
  • Každá fotografie, kterou se rozhodnete vytisknout a pověsit na zeď, si zaslouží odpovídající adjustaci ve vhodném rámu, nebo kombinaci s paspartou. Vyberte si ze široké nabídky rámů a paspart, které nabízíme.