Doprava

Osobní převzetí

Zboží si můžete převzít, nakoupit přímo v naší firmě ve Veleni, Na Zádole 208. Jme tu k zastižení každý všední den Po-Čt 8-16 hod a Pá 8-14hod. Po předešlé domluvě nás můžete navštívit i mimo pracovní dobu.

Přepravní služba

Dopravujeme zboží tak, aby bylo u zákazníka co nejdříve. Pokud objednáte zboží do 11 hod. pracovního dne, bude vám doručeno den následující, tj. do 24h! (týká se pouze obrazových lišt pro obchodníky), ostatní do 48h. Používáme profesionální sběrné služby TOPTRANS, EXPRES VAN, PPL a GLS,  které zaručují nejen rychlost, ale také možnost opětovného doručení. Po doručení zboží zkontrolujte obal, zda nedošlo během přepravy k jeho poškození. Zkontrolujte také úplnost obsahu dodávky.

Cena dopravného je kalkulována z hmotnosti Vámi objednaného zboží. Více v obchodních podmínkách zde.

Přepravní službou lze zaslat rám vyrobený na zakázku s maximálním rozměrem 110x80 cm.

Platba

Platební bránou GO PAY

V hotovosti

Můžete za zboží zaplatit při osobním odběru přímo v sídle firmy, nebo při doručení zboží přepravní službě, dobírka.

Na dobírku

Platba na dobírku je velmi oblíbený způsob placení za zboží. Za zboží zaplatíte přepravci při jeho převzetí. Fakturu, kterou dostanete se zbožím, již neplaťte.

Na účet platba předem

Platbu předem (proforma invoice) využíváme při prvotním styku s novým klientem. Vystavíme Vám zálohovou fakturu a zašleme Vám ji elektronickou poštou. Jakmile zaevidujeme platbu na našem bankovním účtu, obvykle do následujícího pracovního dne, zboží skladem ihned expedujeme, případně objednáváme u výrobce. O přijetí platby Vás budeme telefonicky nebo e-mailem informovat. Jako variabilní symbol uveďte číslo vystavené zálohové faktury.

Minimální hodnota objednávky pro odeslání dopravcem je vzhledem k nákladům na balení 500 Kč.

Na účet - na fakturu

Chcete odebrat zboží a zaplatit za něj později? Pro tuto možnost nás musíte kontaktovat. Obvyklé datum splatnosti faktury je 14 dní. Jako variabilní symbol uveďte číslo vystavené faktury. Údaje pro platbu bankovním převodem

Bankovní spojení

Fio Banka, číslo účtu 2000341461/2010,

Variabilní symbol slouží k identifikaci Vaší platby, nezapomeňte na něj. Konstantní symbol 8 a specifický symbol uvádět nemusíte.