Závěsný systém NEWLY

 (0)

Přemísťujete občas obrazy na stěně? Jsou na stěnách cenné tapety, malby a podobně?

Nechcete si vrtat do zdi? Vadí Vám neustálé opravy po hmoždinkách a hřebíčcích? Použijte závěsný obrazový systém!

Obrazový závěsný systém je ideální pro zavěšení a vystavení obrazů, fotografií, uměleckých děl, atd. Systém se uplatní zejména v galeriích, výstavních síních nebo jiných reprezentativních prostorách, ale i v kancelářích, obchodech, jednacích místnostech, školách a domácnostech. Výhodou tohoto systému je flexibilita a možnost časté změny vystavovaných děl bez nutnosti složitého zaměřování, vrtání, případně zatloukání nebo vytahování hřebíčků. Umístění obrazu je tak otázkou několika minut. 

Snadná montáž 

Systém funguje tak, že se na stěnu připevní nenápadná vodící lišta s drážkou. Do této drážky si pak na libovolné místo umístíte perlonové nebo ocelové lanko s posuvným háčkem, na který pověsíte obraz. Lišty lze snadno zkracovat na požadovaný rozměr pilkou na železo. Lze je instalovat na stěnu, šikminu i strop. Můžete také zavěsit několik obrazů pod sebou na jedno lanko. Fantazii se meze nekladou. Zavěste obrazy či jiné dekorace doslova podle momentální nálady, pocitů či chuti.

Závěsný systém Newly

Závěsný systém Newly je zcela nový koncept zavěšování obrazů a prezentace. Tento systém je výlučně určen pro zavěšování obrazů rámovaných v aluminiových a dřevěných profilech. Jednoduchá montáž spolu s účelností a praktičností řadí systém dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejoblíbenějším v Evropě.

Od ostatních systémů se liší hlavně zajištěním závěsného lanka (twistru) pouhým pootočením v liště. Sortiment sestává ze 3 základních hliníkových lišt podle maximálního zatížení R10 / R20 / R30, 2 druhů lanek a 2 druhů háčků podle váhového zatížení. V případě instalace obrazu ve veřejném prostoru oceníte bezpečnostní háček zabraňující odcizení obrazu. 

Pokud si nejste jistí s výběrem zboží, neváhejte se na nás obrátit. 

Závěsné systémy NEWLY

 (0)